A first article in new year...

2. ledna 2011 v 12:45 | -Aandy- |  Diary...
Ahojky….tak je rok 2011.Ehm…píšu to jak kdyby jste to nevěděli:D. Chtěla sem nějakých pár řádků napsat včera abych tu měla to ,,magické,, datum se čtyřmi jedničkami,;) jenže nějak jsem to nestihla a poté na to dokonce i zapomněla:D.
Ták…jak jste prožili Silvestra??? Já jsem byla s kámoškou doma kde jsme se čuměli na TV a kecali a dělaly bordel :D. Pak
jsem zavolala ,,kámošovi,,:D ,který mi ještě víc náladu zlepšil :D. Potom jsme zašli do jedné hospody kde byl DJ :DDD,a z tama jsme šli domů něco po jedné hodině.:D Bylo tam fajn i když mě pak docela bolely nohy z toho všeho tančení a z mých tanečních kreací :D ale to mi nevadilo.
Bylo tam pár docela fajných lidí.:D Nejlepší když chvilku před půlnocí přišli nějací 3 chlapi bože to ani popsat nejde.:DDDDD Prostě to tam rozjeli.Pak jsme šli ven a ten jeden začal počítat 59,58,57….:DDDDD a od 10 dole když počítal tak už měl málem hlasivky v prdeli.:DDDDD
No pak tam začali zpívat hymnu a takové cosi,všichni si popřáli a vrátili jsme se dovnitř kde jsem ještě hodinu pařily a pak valily domů:D. Sice je to jenom kilák ,ale nasralo mě ,že po půl noci už nesvítí světla.:D No pak jsme se čuměli na fotky na FB,četli časáky a po 3 hodině jsme šli spát:D.
Toť vše jak bych popsala Silvestr.;)
Dnešek je zatím celkem zvláštní...nevím...už nevím vůbec nic....:(sakra..a já že tenhle rok bude lepší.....:(
Takže se mějte....pp:)
 


Komentáře

1 salvy-en salvy-en | Web | 2. ledna 2011 v 13:09 | Reagovat

Snad tento rok bude lepší souhlasím stebou :-)) Jinak je dobře že sis do užila :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.